فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • آغاز فیلمبرداری فاز دوم مستند شهرداد روحانی با حضور مهناز افشار

  ۱۳۹۱/۱۱/۱۱
  تعداد نظر :(#)

  آغاز فیلمبرداری فاز دوم مستند شهرداد روحانی با حضور مهناز افشار


  فیلمبرداری فاز دوم مستند شهرداد روحانی با حضور مهناز افشار آغاز شد.

 • فارس،فاز دوم فیلمبرداری مستند شهرداد روحانی چندی است که در تهران شروع شده و ستاره‌های سینما برای ضبط صدا و تصویر خود در یک استودیو مقابل دوربین الهام قره‌خانی و مهرتاش مهدوی رفته‌اند.

  بنابراین گزارش، الهام‌قره‌خانی در گفت‌و‌گویی با اعلام این خبر افزود: با حضور مهناز افشار این بخش از کار کلید خورد و فیلمبرداری از بقیه ستارگان نیز به زودی انجام می‌شود.

  وی درباره این بخش از مستند رئال انیمیشن شهرداد روحانی گفت: در این بخش از مستند چند شعر از سروده‌های خودم روی تعدادی از مشهورترین قطعه‌های شهرداد روحانی با دکلمه و اجرای هنرمندان ضبط خواهد شد.

  قره خوانی افزود: حضور اکبر عالمی منتقد و مدرس سینما به عنوان کارشناس در این مستند، پایان بخش فیلمبرداری بخش اول آن بود که چندی پیش انجام شد.

  وی در پایان گفت: فیلمبرداری فاز دوم مستند سینمایی شهرداد روحانی حدودا تا بیستم بهمن ماه به پایان می‌رسد.

  مستند بلند شهرداد روحانی که با استفاده از تکنیک انیمیشن و تلفیق آن با واقعیت تولید می‌شود، با حضور چهره‌های سرشناس جهانی و امکانات ویژه سینمایی خود در زمره پر هزینه‌ترین مستند های تولید شده در حوزه موسیقی می‌باشد و تهیه‌کنندگی و کارگردانی آن را الهام قره‌خانی و مهرتاش مهدوی بر عهده دارند.

  عوامل مستند سینمایی شهرداد روحانی عبارتند از:

  تهیه‌کننده و کارگردان: الهام قره خانی،مهرتاش مهدوی، نویسنده: الهام قره‌خانی،تصویربردار: محمد پور قربانعلی، طراح کاراکتر و سرپرست بخش انیمیشن در ایران: نوروز عباسی، پشتیبانی فنی: حیدر نشاطی مقدم،دستیار کارگردان: بهنام تاجیک، صدابردار:کامبیز احمد پوری، چهره‌پرداز: هادی قالی‌خانی،عکاس:سعید عباس اصفهانی، هماهنگی تولید: روناک صادقی، روابط عمومی:علی ظهوری راد.

  منبع:فارس
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام