فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • «چ» سی میلیونی شد

  ۱۳۹۲/۱۲/۲۸
  تعداد نظر :(#)

  «چ» سی میلیونی شد


  در اکران فعلی سینماها فیلم سینمایی «چ» به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا که در سی و دومین جشنواره بین المللی قیلم فجر توانست در شش رشته سیمرغ دریافت کرد از مرز ۳۰ میلیون گذر کرد.

 • فیلم سینمایی «چ» به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا در سه روز اکران عمومی خود توانست به فروش سی میلیون تومانی دست پیدا کند.

  به گزارش خبرنگار سینماپرس، در اکران فعلی سینماها فیلم سینمایی «چ» به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا که در سی و دومین جشنواره بین المللی قیلم فجر توانست در شش رشته سیمرغ دریافت کرد، در ۳ روز اکران خود در ۵ سالن سینمایی میلیونی شد و از مرز ۳۰ میلیون گذر کرد.

  فیلم سینمایی «طبقه حساس» آخرین ساخته کمال تبریزی که از چهارشنبه؛ ۱۴ اسفند ماه ویژه اکران نوروزی با سرگروهی سینما استقلال اکران شده است در ۹ روز اکران خود در۳۱ سالن سینمایی ۳۱۰ میلیون تومان در تهران فروش کرده و در شهرستان ها نیز از مرز ۱۰۰ میلیون تومان گذشته است. همچنین فیلم سینمایی «خط ویژه» ساخته مصطفی کیایی که بهترین فیلم از نگاه تماشاگر در سی و دومین جشنواره فیلم فجر شد، از چهارشنبه؛ ۱۴ اسفند ماه با سرگروهی سینما آفریقا اکران و در ۷ روز اکران خود در ۲۰ سالن سینمایی توانست ۴۱ میلیون و ۲۲۰ هزار تومان فروش کند.

  در کنار فیلم های کمال تبریزی و مصطفی کیایی فیلم سینمایی «او خوب سنگ می زند» ساخته سید هادی محقق بدون سرگروه سینمایی و در سینماهای آزاد اکران شد و در ۷ روز اکران در یک سالن سینمایی ۹۰ هزار تومان فروش کرده است.

  فیلم سینمایی «دو ساعت بعد، مهرآباد» به کارگردانی علیرضا فرید در ۲۰ روز اکران در ۶ سالن سینمایی توانسته ۱۷ میلیون و ۳۹۵ هزار تومان فروش کند. همچنین فیلم سینمایی «شرقی» به گارگردانی عبدالرضا منجزی در ۲۱ روز اکران و در ۲ سالن سینمایی به فروش ۳ میلیون و ۶۷۱ هزار تومان فروش کرده است.

  فیلم سینمایی «شبهای روشن» ساخته فرزاد موتمن در ۲۱ روز اکران با یک سالن سینمایی به فروش ۱۲ میلیون و ۳۷۳ هزار تومان دست یافته است.

  فیلم سینمایی «سه نفر روی یک خط» ساخته خسرو ملکان در ۲۸ روز اکران و در ۱۱ سالن سینمایی تا به امروز ۵۸ میلیون و ۹۹۰ هزار تومان فروش کرده است و همچنین فیلم سینمایی «فیلادلفی» به کارگردانی مشترک سید مجتبی اسدی پور و اسماعیل رحیم زاده در ۲۸ روز اکران و در ۲ سالن سینمایی به فروش ۲ میلیون و ۹۵۳ هزار تومانی دست یافته است.

  فیلم سینمایی «چارسو» به کارگردانی فرهاد نجفی در ۲۸ روز اکران و در ۶ سالن سینمایی به فروش ۶۶ میلیون و ۶۷۱ هزار تومانی دست یافته است و در کنار آن فیلم سینمایی «دل بی قرار» ساخته قربان محمدپور در ۲۸ روز اکران و در ۴ سالن سینمایی به فروش ۳۴ میلیون و ۹۰ هزار تومان دست یافته است.

  فیلم سینمایی «صبح خاکستر» به کارگردانی حسن ناظر در ۲۸ روز اکران و در ۲ سالن سینمایی به فروش تاکنون به فروش ۱۲ میلیون و ۳۷۳ هزار تومان رسیده است.  منبع:سینما پرس
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام