فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • روزهای پایانی تدوین «ملبورن»/ اولین نمایش در جشنواره فجر

  ۱۳۹۲/۰۶/۱۶
  تعداد نظر :(#)

  روزهای پایانی تدوین «ملبورن»/ اولین نمایش در جشنواره فجر


  تهیه‌کننده فیلم سینمایی «ملبرون» از روزهای پایانی تدوین این فیلم توسط سپیده عبدالوهاب و آماده سازی آن برای نمایش در جشنواره فجر خبر داد.

 • جواد نوروزبیگی با بیان مطلب فوق اظهار داشت: مراحل فنی «ملبورن» ادامه دارد و در حال حاضر سپیده عبدالوهاب و نیما جاویدی مشغول انجام بخش‌های پایانی تدوین هستند تا بتوانیم فیلم را اماده نمایش کنیم.

  وی افزود:بعد از کامل شدن روند تولید، فیلم را برای جشنواره سی و دوم فیلم فجر نگه داشته و بعد از رونمایی از آن در جشنواره برای اکران آن تصمیم گیری می کنیم.

  بنابراین گزارش، «ملبورن» تازه ترین اثر به تهیه‌کنندگی جواد نوروزبیگی و نویسندگی و کارگردانی نیما جاویدی است که کیانوش عیاری نیز به عنوان مشاور کارگردان در این فیلم همکاری دارد.

  این فیلم اولین همکاری مشترک نگار جواهریان و پیمان معادی است که مانی حقیقی نیز در کنار آنها به ایفای نقش پرداخته است. فیلمبرداری در مجتمعی در نیاوران در حال انجام است و تمامی بازیگران اصلی فیلم تا روز آخر فیلمبرداری جلوی دوربین هومن بهمنش قرار خواهند گرفت.

  در کنار بازیگران فیلم، علی سرابی نیز به عنوان بازیگردان در این فیلم فعالیت دارد. داستان ملبورن درامی معمایی است که در آن زوجی جوان ناخواسته درگیر ماجرایی پیچیده می‌شوند.

  منبع:فارس
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام