فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • فیلم آنجلینا جولی

  ۱۳۹۳/۰۴/۱۸
  تعداد نظر :(#)

  فیلم آنجلینا جولی


  فیلم آنجلینا جولی به ۱۶ هفته صدرنشینی "یخ زده" دیزنی پایان داد!

 • با گذشت يك هفته پرسود دیگر برای کمپانی دیسنی، فیلم «لبه فردا» به فروشی 2.54 میلیون دلاری دست پیدا کرد و انیمیشن «یخ زده» هم در هفدهمین هفته اکران خود از مرز 240 میلیون دلار گذشت.


  به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از هالیوود ریپورتر، فیلم «شرير» در اولین اکران آخر هفته خود در ژاپن با فروشی 6.8 میلیون دلاری در رتبه اول باکس آفیس جای گرفت و بالاخره به 16 هفته رکوردشکنی فیلم «یخ زده» پایان داد. «لبه فردا» هم با فروش 2.54 میلیون دلار در رتبه دوم جای گرفت.

  بعد از موفقیت عظیم انیمیشن «یخ زده» و اكنون قرار گرفتن فیلم جدید آنجلینا جولی در رتبه اول، به نظر می‌رسد که امسال هم قرار است سالی پرمنفعت برای کمپانی دیسنی در کشور ژاپن باشد. «شرير» که در 643 سینما روی پرده رفته بود موفق شد بیش از نیم میلیون نفر را به سینماها بکشاند و بزرگترین افتتاحیه اکران یک فیلم اکشن امسال را از آن خود کند. این فیلم همچنین بزرگترین افتتاحیه تمامی فیلم‌های خود آنجلینا جولی در ژاپن نیز بود.

  فیلم «لبه فردا» ساخته داگ لایمن نیز با اکران در 632 پرده سینما حدود 172 هزار نفر را به سینماها كشاند. این فیلم در ژاپن با عنوان «تنها چیزی که لازم داری کشتن است» - نام رمان کوتاهی که توسط هیروشی ساکورازاکا نوشته شده و فیلم برپایه آن ساخته شده است – اکران شد. انتظار می‌رود با توجه به ارتباط ژاپنی این فیلم و حضور تام کروز در آن که یکی از تنها ستارگانی است که به طور مداوم فروش فیلم‌ها را تضمین می‌کند، «لبه فردا» که با اقتباس از کتاب سال 2004 ساکورازاکا ساخته شده‌است و از منتقدان هم نظرات مثبتی دریافت کرده است، فروش خوبی داشته باشد.

  فیلم «یخ زده» هم بالاخره بعد از 17 هفته متوالی در رتبه اول، در رتبه سوم باکس آفیس قرار گرفت و 1.79 میلیون دلار دیگر در روزهای شنبه و یکشنبه به فروش خود اضافه کرد تا به فروش کل 241 میلیون دلار برسد. این فیلم 10 روز دیگر - تا زمان بیرون آمدن نسخه بلو ری آن- فرصت دارد تا در کشور ژاپن به فروش خود ادامه بدهد و به مرز یک چهارم میلیارد دلار فروش دست پیدا کند.
  منبع کافه سینما
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام