فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • آثار جشنواره فراتر از موضوع اختران بود

  ۱۳۹۲/۱۲/۰۶
  تعداد نظر :(#)

  آثار جشنواره فراتر از موضوع اختران بود


  انسیه شاه حسینی گفت: آثار جشنواره فیلم اختران پتانسیل بالایی دارد و از موضوع جشنواره فراتربود .

 • به گزارش مشهد سینما و به نقل از هفت سینما ، انسیه شاه حسینی گفت: آثار جشنواره فیلم اختران پتانسیل بالایی دارد و از موضوع جشنواره فراتربود .
  وی اظهار داشت: با توجه به اینکه جشنواره اختران سه ساله و تازه به عرصه جشنواره های دیگر وارد شده، اما با خلاقیت و نوآوری های بسیاری رو در رو شده است.
  این کارگردان سینما و تلویزیون ادامه داد: باید فیلمسازان جشنواره اختران در عرصه نهادینه کردن رویکرد های انقلاب گام بردارند.
  وی با اشاره به اینکه درصد زیادی از کارگردانان و هنرمندان در دوران انقلاب پرورش یافتند ودر خصوص اتفاقات و فعالیت های انقلاب صاحب نظر هستند اظهار داشت: باید سراغ سوژه های ارزشی رفته و در راستای ارتقاء وکشف نبوغ فیلم ساز و هنرمند گام برداریم.
  وی همچنین ادامه داد: فقط تبلیغات میتواند این جشنواره را از دیگر جشنواره ها متمایز کند و باید تمرکز بیشتری در فراخوان انجام داد.
  شاه حسینی در پایان خاطر نشان کرد: هر ساله باید تمهیداتی در راستای تنوع برگزاری جشنواره فیلم اختران صورت بگیرد، تا بتواند مخاطب خود را پیدا و با موفقیت گام بردارد.
  باید با حمایت مسئولان جشنواره اختران ملی شود
  همچنین در ادامه یکی دیگر از داوران جشنواره اختران گفت: با توجه به پتانسیل موجود در آثار ارسالی به جشنواره باید اختران بصورت ملی برگزار شود.
  جواد اردکانی ادامه داد: آثار مورد ارزیابی و بازبینی جشنواره، از کیفیت مطلوبی برخوردار بوده وحتی این جشنواره پتانسیل شدن را دارد.
  وی اظهار داشت: باید جشنواره اختران بصورت ملی برگزار تا رویکرد آن گسترش و در تمام امور سینمایی مورد بهره برداری قرار گیرد.

  وی همچنین افزود: برگزاری جشنواره فیلم اختران باید از طریق طرح و برنامه های اصولی، و با حمایت مسئولان ضعف ها را به قوت تبدیل و با کیفیت بالایی در حد جشنواره های ملی برگزار شود.

  اختران در بدنه سینما تاثیر گذار خواهد بود

  این کارگردان سینما و تلویزیون همچنین تصریح کرد: جشنواره اختران قطعا در بدنه سینما تاثیر گذار خواهد بود ولی باید برنامه هایش بازنگری و برای سال های آینده نبوغی جدید را درقالب آثار به مخاطب القا کند.

  وی اذعان داشت: باید این جشنواره در آینده یک مجمع بزرگ برای فیلم سازان و هنرمندان کشور باشد و برای محقق کردن این امر باید آثار به فستیوال داخلی و فاكتورها ی برگزاری جشنواره های معتبر نزدیک تر شود.

  اردکانی همچنین خاطر نشان کرد: برگزاری چنین جشنواره ای با مضمون شعار سال نباید مقطعی برگزار شود، تا بتواند محیطی گسترده در بدنه سینما تشکیل دهد .
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام