فیلم های روی پرده پردیس اطلس

فیلم های روی پرده هویزه

فیلم های روی پرده سیمرغ

فیلم های روی پرده پیروزی

فیلم های روی پرده آفریقا

فیلم های روی پرده قدس

مشهد سینما
 • کدام کارگردان، فیلم کدام نامزد انتخابات 92 را می‌سازد

  ۱۳۹۲/۰۱/۲۶
  تعداد نظر :(#)

  کدام کارگردان، فیلم کدام نامزد انتخابات 92 را می‌سازد


  از حاتمی‌کیا تا میرکریمی، از قالیباف تا ولایتی

 • کدام کارگردان فیلم کدام نامزد را میسازد؟ نام هایی آشنا همچون ابراهیم حاتمی کیا، جواد شمقدری، مازیار میری، رضا میرکریمی، منوچهر محمدی، محمود رضوی، مجید سرسنگی، یدالله صمدی، محمدحسین لطیفی، پوران درخشنده، انسیه شاه حسینی، علی شاه حاتمی، محمدعلی فارسی، علی عطشانی، رسول صدرعاملی، بهرام عظیمی و...  به گزارش کافه سینما به نقل از تعامل ، در جریان فعالیت های انتخاباتی ریاست جمهوری به سیاق چند دوره اخیر، یکی از مهمترین اتفاقات حاشیه ای که افکار عمومی را به خود جلب می کند، ساخت فیلم انتخاباتی نامزدهای نهایی حاضر در ماراتن انتخابات توسط تیم های مختلف هنری و کارگردانان نام آشنای سینمای کشور است.

  در همین راستا شنیده های خبرنگار«اصولگرا»از محافل رسانه ای و ستادهای انتخاباتی نامزدهای مطرح یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران از احتمال ورود نام هایی آشنا همچون ابراهیم حاتمی کیا، جواد شمقدری، مازیار میری، رضا میرکریمی، منوچهر محمدی، محمود رضوی، مجید سرسنگی، یدالله صمدی، محمدحسین لطیفی، پوران درخشنده، انسیه شاه حسینی، علی شاه حاتمی، محمدعلی فارسی، علی عطشانی، رسول صدرعاملی، بهرام عظیمی و... در این عرصه حکایت دارد.

  بنابر این گزارش، ستاد مرکزی علی اکبر ولایتی رایزنی های جدی خود را با ابراهیم حاتمی کیا کارگردان نام آشنای سینمای دفاع مقدس کشورمان انجام داده تا در صورت نهایی شدن حضور ولایتی از ائتلاف 1+2 ساخت فیلم تبلیغاتی وی را بر عهده بگیرد، اما تاکنون موفق به مجاب کردن خالق آژانس شیشه ای نشده است که البته با توجه به روحیات وی، احتمال بروز این اتفاق کمی بعید به نظر می رسد.  از سویی اخبار رسیده از ستاد انتخاباتی جریان حاکم بر دولت از عزم جدی جواد شمقدری معاون سینمایی حال حاضر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همه کاره تبلیغاتی محمود احمدی نژاد در دو دوره گذشته برای ساخت فیلم تبلیغاتی نامزد نهایی این جریان که به احتمال زیاد کسی جز اسفندیار رحیم مشایی نیست حکایت دارد.  از ستاد انتخاباتی محمدباقر قالیباف نیز خبر می رسد که تیم منوچهر محمدی و محمود رضوی متشکل از کارگردانانی چون مازیار میری و رضا میرکریمی به احتمال زیاد مسئولیت ساخت فیلم تبلیغاتی شهردار تهران را در صورت نهایی شدن حضورش بر عهده خواهند گرفت. البته در این رابطه نام بهرام عظیمی نیز شنیده شده است.  در رابطه با ساخت فیلم تبلیغاتی محمدرضا عارف نیز شنیده ها حاکی از آن است که به احتمال زیاد مجید سرسنگی مدیر کنونی خانه هنرمندان و مدیر تبلیغاتی ستاد میرحسین موسوی در انتخابات 88 با همکاری یدالله صمدی این مسئولیت را به عهده خواهد گرفت. در این رابطه البته نام رسول صدرعاملی نیز شنیده شده است.  از سوی دیگر با جدی شدن حضور حسن روحانی و قطعیت عدم حضور هاشمی و خاتمی، شنیده ها از فعال شدن تیم هنری محمدعلی زم با محوریت علی عطشانی برای ساخت فیلم تبلیغاتی دبیر اسبق شورای امنیت ملی حکایت دارد.  و در آخر اینکه از ستاد انتخاباتی محسن رضایی نام جمعی از کارگردانان نام آشنای سینمای دفاع مقدس برای ساخت فیلم تبلیغاتی فرمانده سپاه در دوران جنگ تحمیلی و دبیر کنونی مجمع تشخیص مصلحت نظام به گوش می رسد، نام هایی چون محمدحسین لطیفی، انسیه شاه حسینی، علی شاه حاتمی و محمدعلی فارسی که البته به این جمع باید نام پوران درخشنده را نیز افزود.  در همین رابطه سینماپرس نیز خبر داد که فریدون جیرانی برای حسن روحانی و محمود رضوی برای ائتلاف دو بعلاوه یک فیلم تبلیغاتی می سازند.  در اوایل سال 92 و با شروع حال و هوای انتخاباتی در کشور نجواهای میان سینماگران برای ساخت فیلم های انتخاباتی وجود دارد که از میان این شنیده ها می توان به دو موردی که موثق تر به نظر می رسد اشاره کرد.

  شنیده می شود فریدون جیرانی با حسن روحانی صحبت هایی برای ساخت فیلم تبلیغاتی داشته است. از سوی دیگر سید محمود رضوی که در سال گذشته با فیلم دهلیز در جشنواره حضور داشت صحبت هایی با ائتلاف دو به علاوه یک داشته است تا برای این گروه سه نفره شامل باقر قالیباف، غلامعلی حداد عادل، علی اکبر ولایتی فیلم بسازد.

  مطمئنا میزان این شنیده ها با نزدیک شدن به انتخابات بیشتر می شود و شاهد خبرهای موثق تری در این زمینه خواهیم بود.
 • Share this article on the social networks

 • Your Name:

  Your Message:

کانال تلگرام مشهد سینما کانال اینستاگرام مشهد سینما
تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تجهیزات هتلی عطر روحانی تبلیغات

Copyright @ 2012 Mashhad-Cinema.All Rights Reserved /
طراحی و پیاده سازی توسط شرکت طراحی وبسایت مهام